Po objavah na družbenih omrežjih, ki so opozarjale na domnevno onesnaženje pitne vode v Piranu in možen izpust fekalij, se je odzvalo podjetje Okolje Piran. Po opravljenih pregledih pristojni zagotavljajo, da do izpusta ni prišlo, voda pa ostaja varna za pitje in uporabo. Občane pozivajo k previdnosti pri širjenju nepreverjenih informacij.