Podjetje Petre šotori in hale obeležuje 35 let delovanja

3 hours ago 20
ARTICLE AD

 

Ob tej priložnosti so za javnost pripravili dneve odprtih vrat, na katerih so predstavili največje mejnike delovanja in načrte za naprej. V teh 35 letih je podjetje doživelo veliko vzponov in padcev. Najbolj težavno leto je bilo verjetno 2020, ko se je zaradi epidemije covida-19 in prepovedi prireditev prihodek iz prireditvenih šotorov skoraj povsem ustavil, a tudi to so premostili. »Vse se da. Zgodijo se sanje. Res pa je, da brez truda, brez dela, brez plemenitih sodelavcev podjetja ne gre,« je povedala Marija Petre, ustanoviteljica in direktorica podjetja. Sicer pa se na tej točki še ne bodo ustavili. Verjamejo namreč, da je v današnjih časih hitra in enostavna gradnja v taki obliki, kot jo ustvarjajo oni, še kako aktualna.

Ob 35-letnici podjetja Petre d.o.o. so med sredo, 10. 12., in petkom, 12. 12. 2025, pripravili tri nepozabne dni, polne srečanj, veselja, ponosa in hvaležnosti. Dogajanje je potekalo v premierno postavljenem Vento VIP nadstropnem šotoru oziroma dvorani na sedežu podjetja, ki je v teh dneh postal srce praznovanja. Vse tri dni so odprli vrata podjetja obiskovalcem, partnerjem, prijateljem in širši javnosti ter z veseljem predstavili svoje delo, vizijo in vrednote.

Prvi dan je bil še posebej čaroben, saj jih je poleg dneva odprtih vrat obiskal tudi Božiček, ki je z igrico in presenečenji razveselil najmlajše ter poskrbel za iskrice v očeh in nasmehe na obrazih.

V četrtek so poleg dneva odprtih vrat gostili tudi srečanje z SBC nasledniki, kjer so v spodbudnem in navdihujočem vzdušju razmišljali o prihodnosti podjetništva, prenosu znanja in pomenu povezovanja generacij.

Petek je bil namenjen novinarski konferenci in slavnostnemu večernemu dogodku. Program je odlično povezoval Gregor Trebušak, za čudovite glasbene trenutke pa sta poskrbeli Amadeja Juhart z glasbenim nastopom in E-Katerina Lepoša z električno violino. Posebno težo je dogodku dal tudi blagoslov Vento šotora, ki ga je opravil vranski župnik.

35 let je pomemben mejnik – hkrati pa tudi trdna osnova za prihodnost. V podjetju se veselijo novih izzivov, sodelovanj in uspehov.

 

The post Podjetje Petre šotori in hale obeležuje 35 let delovanja appeared first on Revija TRANZIT.
Read Entire Article