ARTICLE AD
V preteklem dnevu so pomurski policisti obravnavali štiri prometne nesreče, v katerih se je ena oseba lahko telesno poškodovala, sedem kaznivih dejanj, šest kršitev javnega reda in miru, dva manjša požara, pet povoženj divjadi in poškodbo vozila na parkirnem
prostoru. Pridržali so eno osebo.
V Lendavskih goricah je okoli poldneva prišlo do trčenja med voznikom mopeda in voznico osebnega avtomobila. Vzrok je bil izsiljevanje prednosti v križišču voznika mopeda. Voznik mopeda se je pri trčenju lahko telesno poškodoval.
Na področju kriminalitete so obravnavali tatvino denarja iz hotelske sobe, tatvino prodajnih artiklov v trgovini, poškodovanje fasade na stanovanjski hiši, spletno prevaro, goljufijo pri spletni prodaji ter dve goljufiji pri točenju goriva ne bencinskem servisu.
Javni red in mir je bil kršen petkrat na javnem kraju in enkrat v zasebnem prostoru. Kršitelj, ki se ob intervenciji policistov ni hotel pomiriti in je s prekrškom nadaljeval, je bil pridržan.
The post Od tatvine denarja iz hotelske sobe, spletne prevare do goljufij pri točenju goriva na bencinskem servisu appeared first on Lokalec.si.