Demokracija in suverenost nista samoumevni, ampak živita le toliko časa, dokler ju ljudje vsak dan znova izbiramo - spoštovanjem do drugače mislečih, z odgovornostjo do skupnega dobrega, je v zapisal predsednik največje opozicijske stranke Robert Golob.