Ali je lahko že sama prisotnost na pogrebu izraz sočutja do svojcev?

3 days ago 51

Spoštovani, kot katoličanko me zanima, ali je prav, da se udeležim pogreba in s tem izrazim spoštovanje do pokojnika ter podporo svojcem, čeprav jim osebno ne izrazim sožalja? Svojce poznam in nimam nič proti njim, vendar mi je to v takih trenutkih zelo težko, potem pa imam kar malo slabo vest in se sprašujem, ali Več;

The post Ali je lahko že sama prisotnost na pogrebu izraz sočutja do svojcev? appeared first on Aleteia.si.
Read Entire Article