ARTICLE AD
Start zadnje etape Dirke po Sloveniji bo v nedeljo, 8. junija, v Litiji. Kolesarji se bodo na pot proti središču Slovenije (GEOSS) podali ob 10. uri. Še prej pa bodo obiskovalci Ulice Mire Pregljeve deležni bogatega programa in predstavitve ekip na velikem odru (KLIK).
Zapore tudi večdnevne
Zaradi spektakularnega dogodka bo v litijski občini pred tekmovanjem in na dan dirke zaprtih več cest. Začeli bodo s popolno zaporo lokalne ceste na Ulici Mire Pregljeve, in sicer 7. junija ob 15. uri. Neprevozna bo do 8. junija do 13. ure.
7. junija ob 15. uri bodo v Litiji zaprli tudi odsek na Ulici Milana Boriška, ki bo ostal zaprt do nedelje prav tako do 13. ure.
Zaprti bosta tudi parkirišči pred občino in športno dvorano, in sicer od 6. junija od 20. ure do konca dogodka, ki bo 8. junija ob 13. uri.
Cesta Komandanta Staneta bo zaprta 8. junija med 6.30 in 12. uro. Na dan dirke bodo po trasi potekale mobilne zapore, nam je pojasnil Uroš Šilar iz ekipe organizatorjev. “Promet bo moten v času, ko bodo na cesti kolesarji, za zapore bodo skrbeli redarji in policisti, ki bodo vozila spustili naprej takoj, ko bo možno.” Na cesti iz Litije proti Ljubljani bo zapora do Hotiča in nato skozi Vače do Kandrš. Od tam se bodo tekmovalci podali čez Podgorico, Goro pri Pečah in Vače nazaj v Litijo. Po podatkih Šilarja bo promet moten nekje od 9.30 do 11.30. ure.
Sorodni članki:
Štart zadnje etape dirke po Sloveniji bo v Zasavju
The post Zaprtih bo več cest in parkirišč appeared first on ZON.