Vročina se bo v naslednjih dneh še stopnjevala – konec tedna se lahko ponekod ogreje tudi do 40 °C

2 hours ago 16
Proti koncu tedna se bo toplotna obremenitev po nižinah še stopnjevala, vročina pa bo največja na Primorskem in v večjih mestih. S četrtkom se bo možnost za popoldanske nevihte zmanjšala, trenutno pa kaže, da bo najbolj vroče v nedeljo oz. ponedeljek.
Read Entire Article