Vlada bo ustanovila Muzej slovenske osamosvojitve

1 hour ago 17
Vlada bo na današnji seji sprejela sklep o ustanovitvi Muzeja slovenske osamosvojitve. Muzej je že bil ustanovljen leta 2021, a se je prejšnja vlada odločila, da ne bo več samostojna institucija, temveč združen z Muzejem novejše zgodovine v novem javnem zavodu - Muzeju novejše in sodobne zgodovine Slovenije.
Read Entire Article