Veteranom poslali novo vabilo na državno proslavo: Bila je nerodnost z naše strani

1 hour ago 12
Protokol RS je veteranskim organizacijam poslal novo vabilo na osrednjo proslavo ob dnevu državnosti, je za STA povedal v. d. direktorja Urada vlade za komuniciranje (Ukom) Sebastjan Jeretič. "Zaželeni so vsi praporiji," je poudaril. Udeležbo so zaradi spremembe vabila potrdili v Društvu TIGR Primorske.
Read Entire Article