V Bojancih naj bi Borislav ubil Darka, hotel je ubiti tudi sina? Policija: Če ga opazite pokličite 113

2 hours ago 11

V soboto, 31. januarja 2026, se je očitno zgodilo kaznivo dejanje umora, v katerem je ena oseba izgubila življenje, medtem ko so zaradi hitre reakcije preprečili umor mladoletnega otroka.

Po informacijah, do katerih je prišel portal GPMaljevac.COM, je Darko Senić (1982) z družino iz Bosanskega Novega pripotoval v Slovenijo k sestri in svaku. Takrat se je vrnil tudi Borislav Bojanić, ki naj bi prišel z lova v vidno alkoholiziranem stanju. Kot navaja vir, blizu portalu, naj bi Bojanić (rojen 1982) v nekem trenutku s strelnim orožjem domnevno poskušal usmrtiti sina – to naj bi preprečil Senić, ki je pri tem pred družino izgubil življenje. Slovenske novice razkrivajo, da je do krvavega dogodka sicer prišlo v Bojancih, naselju v Občini Črnomelj. 

Junaška reakcija in tragičen izid

Z namenom, da bi preprečil umor otroka, je Darko Senić pred svojima sinovoma, soprogo, sestro in njenimi otroki posredoval ter stopil v bran otroku. Pri tem naj bi preprečil umor sina svoje sestre, vendar je postal žrtev. Po dogodku naj bi se osumljeni Bojanić s kraja zločina oddaljil peš in je trenutno na begu. Policija ga intenzivno išče. Po policijskih podatkih gre za moškega, starega 44 let, visokega približno 185 centimetrov, srednje postave. Iz doma v naselju Bojanci naj bi se oddaljil v temnozelenih hlačah.

Opozorilo policije in poziv občanom

Policija opozarja, da je osumljeni nepredvidljiv in potencialno nevaren. Občanom svetujejo, naj se mu, če ga opazijo, ne približujejo, temveč naj takoj obvestijo policijo na številko 113. Policija poziva tudi vse, ki imajo kakršne koli informacije o gibanju ali zadrževanju Borislava Bojanića, naj jih brez odlašanja sporočijo pristojnim organom. Osumljencu so namenili tudi neposreden poziv, naj se sam zglasi na najbližji policijski postaji ali stopi v stik s policijo prek številke 113, da bi v celoti razjasnili vse okoliščine tega tragičnega dogodka.

Pozor! Nevaren osumljenec na begu – policija poziva, da se mu ne približujete

(nd; FOTO: policija.si)

The post V Bojancih naj bi Borislav ubil Darka, hotel je ubiti tudi sina? Policija: Če ga opazite pokličite 113 first appeared on NaDlani.si.

Read Entire Article