V zadnji ženski disciplini dvodnevnega atletskega prvenstva, štafeti 4x400 m, smo videli verjetno najbolj dramatičen razplet dvodnevnega tekmovanja v Mariboru. Zrežirala ga je ena naših najboljših atletinj Anita Horvat.
V zadnji ženski disciplini dvodnevnega atletskega prvenstva, štafeti 4x400 m, smo videli verjetno najbolj dramatičen razplet dvodnevnega tekmovanja v Mariboru. Zrežirala ga je ena naših najboljših atletinj Anita Horvat.