Slovenci za konec domačega turnirja zvečer proti Italijanom

2 hours ago 16
Na sporedu je zadnji dan drugih turnirjev moške odbojkarske lige narodov. Slovenci so v domačih Stožicah premagali vse tri nasprotnike (Kanada, Bolgarija, Brazilija), ob 20.30 pa jih čaka še obračun s svetovno prvakinjo Italijo, ki je pri štirih zmagah, gostitelji pa jih imajo šest, tako da so trenutno drugi. Še pred sosedskim srečanjem bodo razigrani Ukrajinci v Stožicah lovili četrto zmago, nasproti jim bo stala Bolgarija, ob 16.30 pa sledi tekma med Brazilci in Kanadčani. Po večerni tekmi sledi nekaj tekmovalnega premora, sredi julija pa tretji turnirji, po katerih bodo znani udeleženci zaključnega turnirja osmerice, ki bo čez mesec dni na Kitajskem.
Read Entire Article