Ena najbolj prepoznavnih McDonald’sovih restavracij v Ljubljani je po temeljiti prenovi znova odprla vrata.
LJUBLJANA – McDonald’s Žito v BTC-ju je bil zaradi prenove zaprt od konca junija, zdaj pa obiskovalce pričakuje v novi podobi. Restavracija ima za znamko tudi zgodovinski pomen, saj je prav tukaj leta 1995 začel delovati prvi McDrive v Ljubljani.
Več prostora in nova ponudba
Prenovljeni prostori obsegajo več kot 540 kvadratnih metrov, v notranjosti pa je po novem tudi več sedišč. Gostom so na voljo McCafé, otroški PlayLand in velika terasa, posodobljen pa je bil tudi McDrive. Prenova je bila zasnovana tako, da se restavracija prilagodi različnim načinom obiska, od hitrega postanka do družinskega kosila ali kave med opravki.
Na tej lokaciji je leta 1995 zaživel prvi McDrive v Ljubljani.Pomemben del prenove je bila digitalizacija. Naročanje poteka tudi prek samopostrežnih zaslonov, na voljo je postrežba k mizi, zaposlenim pa bosta pri strežbi pomagala dva robota. Posodobljeni so bili tudi kuhinjski sistemi in digitalna podpora pri pripravi naročil, s čimer želijo pohitriti procese v ozadju restavracije.
Deževnica namesto pitne vode
Med novostmi je tudi sistem za zbiranje deževnice s strehe. Zbrano vodo bodo uporabljali za sanitarne namene, s čimer želijo zmanjšati porabo pitne vode tam, kjer ta ni potrebna. Pri prenovi so tako poleg udobja in tehnologije vključili tudi rešitve, namenjene odgovornejši rabi naravnih virov.
Restavracija se zdaj razprostira na več kot 540 kvadratnih metrih.
Pri strežbi zaposlenim pomagata tudi dva robota.»Da restavracija ostaja prostor, kjer se ljudje radi srečujejo«
Vodja marketinga v družbi Alpe-Panon Denis Potočnik je ob ponovnem odprtju poudaril, da so želeli posodobiti izkušnjo obiskovalcev, ne da bi pri tem izgubili značaj lokacije. »S prenovo smo poskrbeli za več udobja, sodobnejšo izkušnjo in bogatejšo ponudbo, hkrati pa ohranili tisto najpomembnejše, da priljubljena restavracija ostaja prostor, kjer se ljudje radi srečujejo in družijo.«
Gostom so na voljo McCafé, PlayLand in velika terasa.Pripravil: K. J.
Vir: McDonald’s Slovenija / Futura DDB
<p>The post Prvi McDonald’s v Ljubljani je znova odprl vrata! Poglejte, kaj vas čaka ob naslednjem obisku first appeared on NaDlani.si.</p>

2 hours ago
31








English (US)