Požareport – Hude manipulacije z Mediano na Popu: imeli dve anketi, objavili le eno, tisto, ki ustreza Golobu, drugo, realno, stornirali

10 hours ago 7
ARTICLE AD

Bojan Požar na Požareport danes razkriva novo zgodbo o zakulisnem manipuliranju javnega mnenja na največji komercialni televiziji v državi. Tokrat so v središču pozornosti Pop TV, portal 24ur.com in agencija Mediana, kjer naj bi se zgodil resen poseg v objavo rezultatov javnomnenjskih anket.

Požareport: Pred časom smo lahko od blizu opazovali, kako na Popu oziroma portalu 24ur.com čudežno izginjajo in se znova pojavljajo rahlo popravljeni članki (afera Karigador), ampak to je tam očitno le vrh ledene gore. O tem priča resnična zgodba, povezana z dvema zadnjima anketama Mediane in hudimi spremljajočimi manipulacijami, ko so – namesto napovedanih dveh – objavili zgolj eno anketo, seveda tisto, ki ustreza predsedniku vlade Golobu, Gibanju Svoboda, pa tudi Levici in SD.

Tista druga in neobjavljena anketa je namreč videti še posebno porazna za Levico in Vesno, ki ju – kot napovedano – potaplja nova stranka bivšega poslanca Levice Mihe Kordiša, SD pa se bo – po vstopu Prebiliča – borila za parlamentarni prag, podobno kot NSi ob Anžetu Logarju, sicer pa nasploh bolj slabo za sedanjo vladno koalicijo.

Read Entire Article