PGD Šentlambert dobilo novo vozilo

1 day ago 21

V Šentlambertu so v petek, 19. junija, pripravili slovesnost ob uradnem prevzemu novega gasilskega vozila za prevoz moštva GV 1. Vozilo MAN je dodatno opremljeno z AED napravo za oživljanje.

Za naložbo v višini 76.000 evrov je Občina Zagorje ob Savi prispevala 70 odstotkov sredstev, 30 % je zagotovilo Prostovoljno gasilsko društvo Šentlambert.

Slovesnosti se je udeležil tudi župan Občine Zagorje ob Savi Matjaž Švagan, ki je ob tej priložnosti čestital članicam in članom PGD Šentlambert. Predal jim je ključe vozila jim zaželel varno in uspešno uporabo novega vozila.

Savus

Foto: Robi Verbajs


 

The post PGD Šentlambert dobilo novo vozilo appeared first on Savus.

Read Entire Article