Ni vse v denarju: V La Ligi bo igral klub, ki je v sedmih letih zapravil samo 380.000 evrov

5 days ago 30
Nogomania V novi sezoni La Lige bo še več andaluzijskih derbijev! Betis in Sevilla sta dobila družbo v obliki 'sestrice', ki je v zadnjem desetletju zelo trpela.
Read Entire Article