Na Bovškem še vedno iščejo pogrešanega 43-letnega Slovaka

2 hours ago 25
Policisti na Bovškem skupaj s pripadniki drugih služb so včeraj izvajali intenzivne aktivnosti za izsleditev 43-letnega državljana Slovaške Miroslava Hutire, ki je pogrešan od prejšnjega torka. V iskanje je bil vključen tudi policijski helikopter, območje pa so pregledali tudi z droni. Kljub izvedenim obsežnim aktivnostim jim 43-letnika ni uspelo izslediti, zaradi slabih vremenskih razmer pa so morali iskalno akcijo okoli 18. ure prekiniti, so sporočili s Policijske uprave Nova Gorica.
Read Entire Article