Za vse pozabljivce in vse mlade kratek skok v zgodovino. Dost mam! je slogan, ki ga je julija 1989 na svojem 13. kongresu v Portorožu uporabila takratna ZSMS. To je bil čas, ko se je začelo strankarsko življenje v Sloveniji. Čas, ko je iz zapora na Igu skozi izhodna vrata na prostost odkorakal Janez Janša. Takrat sem kot novinar nacionalne televizije z njim naredil zadnji intervju.