18. INmusic festival: Oboževalci Gorillaz domov niso odšli razočarani

2 hours ago 13
www.24ur.com Drugi dan 18. edicije festivala INmusic je postregel s spektaklom. Najprej so zanj poskrbeli ameriški psihedeliki The Flaming Lips, ki so z rekviziti in konfeti pričarali posebno atmosfero, občinstvo je nato razgrevala Jehnny Beth, vrhunec večera pa so bili Gorillaz, ki s svojim pripovedovanjem in družbeno kritičnostjo niso razočarali.
Read Entire Article