Ko temperature presežejo 30 stopinj Celzija, vročina povzroči, da marsikdo izgubi apetit. Težki obroki postanejo odbijajoči, kuhanje naporno, telo pa si pogosto želi le hladne pijače ali sladoleda. A strokovnjaki opozarjajo, da je prav med vročinskim valom pomembno, da telesu zagotovimo dovolj tekočine, hranil in energije.