Organizatorji zimskega humanitarnega pohoda “Na noge! Za boljše življenje” sporočajo, da je prireditev zaradi izrednih razmer prestavljena. Dogodek, ki bi moral potekati 22. februarja, bo zdaj izveden v nedeljo, 8. marca.
Kot pojasnjujejo, so še do zadnjega upali na izboljšanje razmer, vendar je bil velik del Kamnice in okoliških hribov še včeraj zvečer brez električne energije. Brez elektrike in vode sta ostala tudi Panorama ter vinotoč pri Joštu, kar je organizatorjem onemogočilo varno in nemoteno izvedbo dogodka.
Dobrodelni pohod ima izrazito humanitarno noto. Tokrat zbirajo sredstva za bolno samohranilko iz Maribora, ki se je znašla v težki življenjski situaciji. Organizatorji poudarjajo, da lahko ljudje pomagajo že zdaj z donacijo 5 ali 10 evrov prek SMS-sporočila s ključno besedo NOGE5 ali NOGE10 na številko 1919.
Ob tem vabijo vse, da se jim pridružijo na nov datum, simbolično prav na dan žena, ko bodo z vsakim korakom znova dokazali, da solidarnost in dobrodelnost ne poznata slabega vremena, temveč le dobre namene.
The post Zimski humanitarni pohod na Urban prestavljen na 8. marec appeared first on Lokalec.si.

3 hours ago
10








English (US)