ARTICLE AD
Zasavski policisti so pretekli vikend obravnavali osem prometnih nesreč in štiri kršitve javnega reda in miru. Ukvarjali so se še s štirimi tatvinami (ukradli so e-kolo v Trbovljah) , nasiljem v družini, grožnjami, drogo in poškodovanjem tuje stvari. Posredovali so tudi zato, ker je voznik zaparkiral klančino za invalide.
PP Hrastnik
V petek so policisti obravnavali sum kaznivega dejanja tatvine goriva in predmetov. Sledi zaslišanje osumljenca in kazenska ovadba.
V soboto zjutraj s obravnavali kršitev javnega reda in miru, kršitelju so odredili pridržanje, ob tem je poškodoval vrata službenega vozila policije. Policisti zoper osebo vodijo postopek o prekršku in predkazenski postopek zaradi poškodovanja tuje stvari.
Dopoldan so obravnavali prometno nesrečo na Dobovcu, kjer je voznik zaradi neupoštevanja pravil prednosti odvzel prednost drugemu vozniku. V prometni nesreči ni bilo poškodovanih. Zoper povzročitelja vodijo postopek o prekršku.
V večernih urah so obravnavali prometno nesrečo s pobegom na parkirišču, kjer je povzročitelj trčil v parkiran osebni avtomobil in s kraja odpeljal.
PP Trbovlje
V petek so obravnavali sum nasilja v družini. Kršitelj je potem kršil še javni red in mir na prireditvi in so ga pridržali, ker se ni umiril. Po zbranih obvestilih mu je bilo pridržanje odpravljeno in izrečena prepoved približevanja oškodovanki. Po vseh zbranih obvestilih bodo podali kazensko ovadbo na pristojno tožilstvo.
V soboto so obravnavali kaznivo dejanje poškodovanja tuje stvari – vozila na parkirnem prostoru.
Zvečer so v Trbovljah občanu zasegli neznano snov, za katero sumijo, da je prepovedana droga. Po opravljeni analizi bodo zoper njega izvedli prekrškovni postopek.
V nedeljo v nočnem času je neznanec z dvorišča stanovanjskega objekta v Trbovljah odtujil mini zložljivo e-kolo znamke Fiido in s tem lastnika oškodoval za 1.000 evrov.
V popoldanskem času so posredovali v Trbovljah, kjer je voznik osebnega avtomobila zaparkiral klančino za invalide. Voznika čaka postopek o prekršku.
V večernem času so v Trbovljah občanu zasegli neznano snov za katero sumijo, da je prepovedana droga. Po opravljeni analizi bodo zoper njega izvedli prekrškovni postopek.
PP Zagorje ob Savi
V petek so obravnavali kršitev javnega reda in miru v zasebnem prostoru na območju Litije, zoper kršitelja vodijo postopek o prekršku.
Preko dneva so policisti obravnavali tri prometne nesreče z materialno škodo, kjer so ob vseh izpolnjenih pogojih izdali obvestilo od ogleda.
V soboto so policisti obravnavali prometno nesrečo s samoudeležbo motorista, ki je bil lahko telesno poškodovan, do nesreče pa je prišlo na območju Litije. Zoper voznika vodijo postopek o prekršku.
Obravnavali so sum kaznivega dejanja groženj.
PP Litija
V petek so obravnavali prijavo suma velike tatvine v naselju Kresnice.
Obravnavali so sum tatvine v naselju Litija.
Voznik je z vozilom trčil v skalo na vozišču, policisti so ob izpolnjenih pogoji odstopili od ogleda.
V soboto so obravnavali kršitev javnega reda in miru v naselju Dol pri Ljubljani. Kršitelju so zasegli plašilno pištolo. Čaka ga obdolžilni predlog.
Obravnavali so prometno nesrečo v naselju Kresnice, kjer je voznik osebnega avtomobila izsili prednost motoristu, ki je padel in utrpel lažje telesne poškodbe. Zoper voznika vodijo postopek o prekršku.
Savus
Foto: arhiv Savus
The post Zaparkiral klančino za invalide appeared first on Savus.