Za jugozahodni del Slovenije zaradi vročine izdali rdeče opozorilo

2 hours ago 17
www.24ur.com Na Agenciji RS za okolje (Arso) so zaradi stopnjevanja toplotne obremenitve izdali rdeče opozorilo za jugozahodni del Slovenije. Za nedeljo in ponedeljek pa so rdeče opozorilo izdali za osrednji del države. Za preostali del države velja oranžno opozorilo. Temperature se bodo povzpele tudi do 39 stopinj Celzija, so opozorili.
Read Entire Article