Vrtovec: Odprtih delovišč na avtocestah je preveč

2 hours ago 25
www.24ur.com Na avtocestnem križu je po oceni ministra za infrastrukturo Jerneja Vrtovca odprtih preveč delovišč hkrati. Izpostavil je, da prihajamo v ključno turistično sezono in če bo prometni kaos velikih dimenzij, bo moral nekdo prevzeti tudi kazensko in odškodninsko odgovornost. Ministrstvo je Dars ob začetku poletne sezone pozvalo k več ukrepom.
Read Entire Article