Vlada je sprejela sklep o (ponovni) ustanovitvi Muzeja slovenske osamosvojitve

5 hours ago 19
Vlada je sprejela sklep o (ponovni) ustanovitvi Muzeja slovenske osamosvojitve Vlada je obravnavala in sprejela sklep, s katerim se bosta Muzej slovenske osamosvojitve in Muzej novejše zgodovine Slovenije ponovno razdelila v dva ločena javna zavoda. Vzpostavitev Muzeja slovenske osamosvojitve je ministrica za kulturo Ignacija Fridl Jarc napovedala že na zaslišanju pred...
Read Entire Article