Slovenski odbojkarji so na tretji tekmi domačega turnirja lige narodov v Stožicah prišli do ene najodmevnejših zmag zadnjih sezon. Brazilijo, trikratno olimpijsko in svetovno prvakinjo, so premagali s 3:0 in na deveti uradni medsebojni tekmi vpisali šele drugo zmago proti južnoameriški velesili.

2 hours ago
18







English (US)