Slovenska moška odbojkarska reprezentanca bo danes igrala prvo tekmo na drugem turnirju elitne lige narodov. Slovenski odbojkarji se bodo za uvod domačega turnirja v ljubljanskih Stožicah ob 20.30 pomerili s Kanado.
Slovenska moška odbojkarska reprezentanca bo danes igrala prvo tekmo na drugem turnirju elitne lige narodov. Slovenski odbojkarji se bodo za uvod domačega turnirja v ljubljanskih Stožicah ob 20.30 pomerili s Kanado.