V ženskih skokih se spreminja sistem kvot, Slovenija med izbranimi državami

5 days ago 60
V ženskih smučarskih skokih bo vpeljana sprememba. Kot je v pogovoru za Skijumping.pl povedal prvi mož smučarskih skokov Sandro Pertile, bo Mednarodna smučarska zveza FIS z novo sezono uvedla sistem kvot, podoben tistemu, ki že velja pri moških. To pomeni, da reprezentance v svetovni pokal ne bodo več mogle samodejno prijaviti po šest skakalk, ampak bo število mest odvisno od rezultatov. Slovenija je pred uvodnim delom poletne velike nagrade med tremi reprezentancami z najvišjo kvoto.
Read Entire Article