V vročini še posebej pazimo na starostnike in kronične bolnike

1 hour ago 14
V teh vročih dneh, ko temperatura v Sloveniji čez dan dosega tudi 33 stopinj ali celo več, je zdravstvena stroka že večkrat opozorila na nevarnost toplotnih obremenitev. Da se že poznajo posledice tega vročinskega vala pri obisku v ambulantah, opažajo tudi v ljubljanskem kliničnem centru, saj so doslej sprejeli več starejših s kroničnimi boleznimi. Vse pozivajo, da na starostnike in bolne še posebej pazijo.
Read Entire Article