V mestih vlada peklenska vročina, kaj pa se dogaja v osrčju gozdov? Kamera razkrila zanimivosti. #video

2 hours ago 15
V zadnjih dneh je Slovenijo zajel pravi vročinski val, ki ne bo popustil vsaj še nekaj dni. Tudi divje živali, ki prebivajo v osrčju Kočevskih gozdov, si v vročini rade poiščejo senco in osvežitev, ki pa ju v zavetju gozdov ne manjka. Kamera Zavoda Kočevsko je posnela zanimivo dogajanje.
Read Entire Article