V izogib dolgim vrstam in čakanju na vročini z vpisom začeli že ob polnoči

2 hours ago 20
www.24ur.com Prizorov dolgih vrst čakajočih na vpis k novi zdravnici tokrat pred ZD Šentjur ni bilo videti. Da bi se izognili dolgim vrstam pred ustanovo in čakanju pacientov na vročini, so z vpisom v zdravstvenem domu začeli že ob polnoči, kvota pa je bila tako zapolnjena že do 7. ure zjutraj. In čeprav so bili številni hvaležni, da jim na vpis ni bilo treba čakati več ur, pa vsi nočnega vpisa niso podprli. "Prišel sem malo po 7. uri zjutraj, a so mi na vratih sporočili, da je vpis zaključen. Da so z vpisom začeli že ob polnoči, nas ni obvestil nihče," nam je dejal eden od čakajočih na vpis.
Read Entire Article