Tragedija v Avstriji: na vrtu našli mrtvo 38-letnico

2 hours ago 18

Iz Avstrije poročajo o pretresljivem primeru nasilne smrti, ki se je zgodil v kraju Sooß v okrožju Baden. Kot poroča Žurnal, so na vrtu odkrili mrtvo 38-letno žensko, mater štirih otrok.

Po podatkih, ki jih navaja Žurnal, je imela žrtev na telesu vbodne in strelne rane

Okoliščine dogodka še preiskujejo, a policija je kot osumljenca že prijela njenega 47-letnega moža, s katerim naj ne bi več živela. Moški se trenutno nahaja v priporu, poroča Žurnal.

Po navedbah, ki jih povzema Žurnal, naj bi se par v preteklosti pogosto prepiral, vendar motiv za nasilno dejanje še ni znan. Za natančno ugotovitev vzroka smrti je bila odrejena obdukcija.

Policisti so med preiskavo našli tudi domnevno morilsko orožje, pištolo, še navaja Žurnal. Primer je močno pretresel lokalno skupnost, saj gre že za šesti primer femicida letos v državi.

The post Tragedija v Avstriji: na vrtu našli mrtvo 38-letnico appeared first on Lokalec.si.

Read Entire Article