Policisti so na območju Policijske uprave Novo mesto posredovali v 86 nujnih primerih in na številko 113 prejeli 269 klicev. S področja kriminalitete so obravnavali sume kaznivih dejanj lahke telesne poškodbe, groženj, vlomov in tatvin.
Vlomi in tatvine
V kraju Brege na območju PP Krško je v noči na 15. 7. nekdo z njive odtujil vrtnine in poljščine. Lastnik ocenjuje, da je oškodovan za 500 evrov.
V Dolenjem Medvedjem selu je med 13. 7. in 16. 7. neznanec izkoristil odsotnost stanovalcev in skozi vrata vlomil v hišo. Odtujil ni ničesar, nastala je le premoženjska škoda, povzročena z vlomom.
V noči na 16. 7. je s pašnika v okolici Šentjerneja neznanec odtujil pet ovac. Okoliščine policisti še preverjajo.
V Velikih Malencah je v noči na 16. 7. nekdo vlomil v gostinski lokal in odtujil menjalni denar in živila. Z vlomom in tatvino je povzročil za okoli 800 evrov škode.
Med 15. 7. in 16. 7. je v Metliki neznanec vlomil v gostinski lokal in odtujil več pločevink s pijačo in sladoled. Škode je za okoli 500 evrov.
<p>The post Ste slišali, kaj je neznanec naredil na pašniku v okolici Šentjerneja!? Policija preverja okoliščine first appeared on NaDlani.si.</p>

1 hour ago
17










English (US)