Slovenski odbojkarji so si nalili čistega vina: To ni raven, ki si jo želimo

3 hours ago 16

Slovenski odbojkarji so se na prvi tekmi drugega turnirja lige narodov v domačih Stožicah sinoči razveselili pomembne zmage proti Kanadi s 3:1. Kljub temu pa pretiranega zadovoljstva v slovenskem taboru zaradi uspeha ni bilo, saj se v slovenskem taboru zavedajo, da raven igre še ni na želeni ravni.

Read Entire Article