Slovenke s pametno igro po prednost pred povratno tekmo

2 hours ago 19
Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca bo po šestih zmagah na šestih tekmah rednega dela evropske lige, ki ga je končala na prvem mestu, v nedeljo odigrala prvo tekmo polfinala, v katerem se bo za finale merila s Slovaško. Prva tekma bo v nedeljo ob 18. uri v Nitri, povratna v sredo, 1. julija, v Ljubljani. V drugem polfinalu si nasproti stojijo Madžarke in Švedinje, ki bodo prvo tekmo odigrale danes.
Read Entire Article