Slovenske odbojkarice odlično nastopajo v evropski ligi. Po šestih tekmah brez izgubljenega niza so se uvrstile v polfinale, kjer pa ne mislijo obstati. Njihove tekmice bodo Slovakinje, prva od dveh tekem bo v nedeljo v Nitri, povratna pa v sredo v Ljubljani.

2 hours ago
14











English (US)