ARTICLE AD



Nogometna zveza Slovenije pri izbiri novega selektorja slovenske reprezentance, kot kaže, ne bo presenetila. Izbrano vrsto bo prevzel rekorder po številu nastopov.
Kot poroča Ekipa24 se bo na selektorski stolček kmalu usedel Boštjan Cesar. Triinštiridesetletnik bi naj kot selektor uradno bil predstavljen v prihodnjih dneh, ko ga bo potrdil izvršni odbor NZS. Cesar je v igralski karieri 15 let bil član reprezentance in je dres z državnim grbom oblekel 101-krat.
Potem, ko je obesil kopačke na klin se je preizkusil v trenerskih vodah. Najprej je vodil mladinsko selekcijo Slovenije, nato pa je v članski izbrani vrsti postal pomočnik trenerja Matjažu Keku. Jeseni leta 2024 je mesto zapustil in se preizkusil kot trener Maribora, a je po koncu sezone ostal brez dela.
The post Slovenijo bo vodil Boštjan Cesar appeared first on Slovenski nogometni portal.

4 hours ago
23











English (US)