Košarkarja Olympiakosa Sašo Vezenkova so razglasili za najkoristnejšega igralca rednega dela evrolige za sezono 2025/2026, je danes sporočila uradna spletna stran tekmovanja. Tridesetletni Bolgar je letos v ligi odigral 34 tekem v povprečju pa dosegal 19,4 točke, 6,6 skoka in 1,3 podaje na tekmo. Saša Vezenkov je še drugič v karieri MVP evrolige
Košarkarja Olympiakosa Sašo Vezenkova so razglasili za najkoristnejšega igralca rednega dela evrolige za sezono 2025/2026, je danes sporočila uradna spletna stran tekmovanja. Tridesetletni Bolgar je letos v ligi odigral 34 tekem v povprečju pa dosegal 19,4 točke, 6,6 skoka in 1,3 podaje na tekmo. 
4 days ago
47






![[Intervju] Sebastjan Jeretič: “Vsekakor je Robert Golob s praznino na prvih sestankih in potem s primitivizmom svojih poslancev verjetno že povsem pokopal možnosti, da sestavi novo večino”](https://nova24tv.si/wp-content/uploads/2026/04/26_2_sebastjan_jeretic_FOTO_Polona_Avanzo.jpg)

English (US)