Primož Roglič o prihodnosti skrivnosten: Zdaj se veselim zmage na kronometru

2 hours ago 18
Primož Roglič se je po šestih letih spet udeležil državnega prvenstva v Sloveniji in danes v posamični vožnji na čas v Karteljevem osvojil naslov prvaka. V nedeljo bo nastopil še na cestni dirki v Podgorju v okolici Gabrja, o španski Vuelti, kjer bi utegnil konec avgusta napasti rekordno peto skupno zmago, pa za zdaj še ne razmišlja. "Vuelta je še predaleč. V prvi vrsti bodimo veseli z zmagami, ki so v mojem primeru zelo redke," je povedal slovenskim novinarjem v Karteljevem.
Read Entire Article