ARTICLE AD
Na območju Paškega Kozjaka je nedavno izbruhnil požar, ki je popolnoma uničil zgornje nadstropje doma. Družina, ki tam živi, se je čez noč znašla v izjemno težki situaciji, izgubila del svojega doma in sedaj nujno potrebuje pomoč pri sanaciji posledic.
Vsak prispevek, velik ali majhen, bo dragocen za obnovo doma in vrnitev normalnega življenja. Skupnost se že povezuje in skupaj išče načine, kako pomagati Maji Vrhovnik in Borisu Špehu, da bosta čim prej spet lahko živela v varnem in urejenem domu.
Podatki za donacije:
TRR: SI56 0242 6001 1969 849
Sklic: 245058
Namen: Pomoč Maji Vrhovnik in Borisu Špehu
Ob tem pa ne gre pozabiti na herojsko delo gasilcev iz sedmih enot, ki so požar hitro in strokovno pogasili ter pomagali pri čiščenju in zaščiti preostalega dela objekta. Njihova predanost in nesebičnost znova dokazujeta, kako pomembna je njihova vloga v naši skupnosti.
Skupaj lahko pokažemo, da solidarno delujemo tudi v najtežjih trenutkih in pomagamo družini, da se bo čim prej postavila na noge.
The post Požar na Paškem Kozjaku: družina potrebuje pomoč pri obnovi doma appeared first on Lokalec.si.

2 hours ago
19






English (US)