Polovica države do torka obarvana v rdeče

2 hours ago 16
www.24ur.com Agencija RS za okolje je zaradi visokih temperatur za danes, ponedeljek in torek za jugozahodni, osrednji in jugovzhodni del države razglasila rdeče opozorilo. Za preostali del države velja oranžno. Pristojni opozarjajo tudi na gnečo na cestah, pričakovati je zastoje.
Read Entire Article