Polizal slamico in jo vrnil v avtomat, zdaj mu grozi zapor

3 hours ago 16
www.24ur.com Francoski najstnik se v Singapurju sooča z zaporno kaznijo, potem ko je polizal slamico iz avtomata za pomarančni sok, nato pa jo vrnil nazaj v avtomat. Videoposnetek svojega dejanja, ki ga je objavil na družbenih omrežjih, se je hitro razširil po spletu. 19-letnik je obtožen povzročitve škode ter kršenja javnega reda in miru.
Read Entire Article