Pohvala OŠ Kamnica za humanitarno gesto med izpadom elektrike

2 hours ago 16

Na nas se je obrnil bralec, Bojan Flucher, ki je želel javno izraziti hvaležnost za gesto, ki je včeraj razveselila otroke in starše v Kamnici. Med dolgotrajnim izpadom elektrike je ena od kuharic OŠ Kamnica prostovoljno poskrbela, da so otroci dobili obrok.

Zapisal je: “Glede na včerajšnje razmere v Kamnici se moram iskreno zahvaliti OŠ Kamnica, saj so kljub dolgotrajnemu izpadu elektrike poskrbeli za vse otroke v šoli. Ena od kuharic je namreč odstopila svoj čas, da so lahko pri njej doma pripravili obrok (hrenovke) in ga nato postregli v šoli. Vsem, ki so bili v to zgodbo vpeti, lahko samo iskreno rečem, hvala za takšno dejanje. Kot predstavnik 4. a razreda sem o tem izvedel od ene od mamic našega razreda, tudi njej hvala, da me je o tem obvestila, res prijazno.”

Na svojem Facebook profilu se je zahvalil tudi vsem in izrekel iskreno ter veliko hvalo gasilcem Prostovoljnega gasilskega društva Kamnica ter delavcem Elektro Maribor.

The post Pohvala OŠ Kamnica za humanitarno gesto med izpadom elektrike appeared first on Lokalec.si.

Read Entire Article