Po sporu zaradi praporjev protokol razposlal nova vabila

2 hours ago 15
www.24ur.com Protokol RS je veteranskim organizacijam poslal novo vabilo na osrednjo proslavo ob dnevu državnosti, je povedal v. d. direktorja Urada vlade za komuniciranje (Ukom) Sebastjan Jeretič. "Zaželeni so vsi praporiji," je poudaril. Udeležbo so zaradi spremembe vabila potrdili v Društvu TIGR Primorske.
Read Entire Article