Ob sobotnem neurju na območju Slovenj Gradca več sto odjemalcev brez elektrike

6 days ago 53
Najhuje je bilo v severnem in osrednjem delu Slovenije. Na Vrhniki je drevo padlo na vojašnico, več vozil je ostalo v podvozih, na območju Slovenj Gradca pa je prek 600 odjemalcev ostalo brez elektrike. Nevihte so napovedane tudi za danes.Kot je sporočila Uprava RS za zaščito in reševanje, so meteor...
Read Entire Article