Na Vrhniki osem družin po vselitvi prejelo obvestila o razlastitvi

2 hours ago 12
www.24ur.com Svoj novi dom so komaj zgradili, v nabiralnik pa že prejeli obvestila o delnih razlastitvah hiš. Osem družin z Vrhnike je na bojni nogi z občino in Direkcijo za infrastrukturo, ki naj bi na njihovih zemljiščih želela zgraditi del trase severne vrhniške obvoznice. Kako je mogoče, da so lastniki za razlastitve izvedeli šele zdaj, ko so nekateri izmed njih šele nedavno dobili gradbena in uporabna dovoljenja? Ugotovili so namreč, da so načrte, kot kaže, pripravili že pred dvema letoma.
Read Entire Article