Na Komunali Vrhnika so se izvlekli iz rdečih številk
2 hours ago
20
Potem ko v letu 2024 skorajda niso imeli niti za plače in so pridelali pol milijona evrov izgube, so minulo leto zaključili s četrt milijona dobička. Znižali so stroške, prilagodili cene in zamenjali koncesionarja. Predvsem pa direktorja.