“Moja prva misel zjutraj je, kako bo, ko stopim na noge”

2 hours ago 13

Z najboljšo slovensko atletinjo Tino Šutej smo po državnem prvenstvu v Mariboru kramljali o poteku sezone, ciljih za evropsko prvenstvo v Birminghamu, hudi poškodbi njene velike tekmice Molly Caudery in predvsem o kroničnih zdravstvenih težavah, ki jih ima sama.

Read Entire Article