Mariborski policisti razkrinkali tatove gostinskih lokalov in bencinskih servisov

4 hours ago 4
ARTICLE AD BOX

Mariborski policisti so konec februarja uspešno prijeli dvojico osumljencev, ki sta v začetku letošnjega leta izvajala vlome v gostinske lokale in bencinske servise na širšem območju Policijske uprave Maribor.

Dvema odvzeli prostost

Policisti Policijske postaje Maribor II so odvzeli prostost 33-letniku iz Maribora in 36-letniku iz območja Šentilja. Osumljena sta več kaznivih dejanj velike tatvine po 205. členu Kazenskega zakonika (KZ-1).

Osumljenca naj bi v devetih vlomih povzročila znatno materialno škodo. Pri čemer sta odtujila gotovino in večje količine tobačnih izdelkov. V sklopu preiskave so policisti izvedli hišno preiskavo, v kateri so zasegli več predmetov. Ti bodo služili kot ključni dokazi v nadaljnjem predkazenskem postopku.

Zoper osumljena bo podana kazenska ovadba na pristojno tožilstvo.

The post Mariborski policisti razkrinkali tatove gostinskih lokalov in bencinskih servisov appeared first on Lokalec.si.

Read Entire Article