Korejka v vodstvu, Ana Belac v zlati sredini

2 hours ago 17

Južnokorejska golfistka Yoon Ina je najbolje začela turnir serije masters na igrišču Hazeltine v ameriški zvezni državi Minnesota. Na prvenstvu KPMG je prvi dan zbrala kar devet birdiejev in tekmovanje končala z devetimi udarci pod parom, pred najbližjo zasledovalko iz Avstralije Karis Davidson pa ima dva udarca prednosti.

Read Entire Article